GROHE Professional

GROHE Professional produktai sukurti taip, kad atitiktų šiuolaikinių santechnikos specialistų poreikius. Didmenininkai, salonai, montuotojai ir projektų vykdytojai,kurie yra GROHE veiklos pagrindas, ir kuriems, kuriant naują vonios kambarį ar virtuvę galutiniams vartotojams, reikalingi naujausi, moderniausi profesionalūs sprendimai. 

Naujasis GROHE Professional yra specialiai skirtas jiems ir tenkina šių dienų santechnikos specialistų poreikius visame pasaulyje. Kokie yra GROHE Professional privalumai?

Pro Launch

Kasdienis montuotojų partneris

Žinome, kad montuotojų kasdienybė gali būti tikrai įtempta. Daugybė įvairių užduočių, mažai laiko ir nedaug pagalbos rankų. Todėl reikia partnerių, kuriais galėtų pasitikėti. Naujasis GROHE Professional siūlo montuotojų poreikiams pritaikytus sprendimus, turėdamas tik vieną tikslą - supaprastinti kasdienį darbą.

Discover more

Mūsų siūlomos paslaugos

Nuolat permąstome savo procesus, daugiausia dėmesio skirdami kaip galime padėti jums - montuotojams. Su naująja sertifikuotų montuotojų programa GROHE+ sukūrėme sprendimą, kuris padės jums būti vienu žingsniu priekyje konkurentų.

Įkvėpimas profesionalonams GROHE X platfomoje

Rainshower-SmartActive-310

How To ...

... yra mūsų mokymosi ir švietimo formatas. Jame gausite tiek profesionalios, tiek praktinės informacijos apie tai, kaip montuoti naujausius produktus ir nuolat plėsti savo įgūdžius.

Discover more

Kiekvienai erdvei pritaikyti produktai

Praplėskite savo žinias

Jums reikia daugiau informacijos apie mūsų produktus ir paslaugas arba norite tapti GROHE Professional?