GROHE Professional

Jaunais apakšzīmols GROHE Professional ir iecerēts kā atbilde uz mūsdienu santehnikas pasaules ekspertu vajadzībām: vairumtirgotāji, uzstādītāji, salonu un projektu izstrādātāji ir GROHE uzmanības centrā, un, veidojot jaunu vannas istabu vai virtuvi galapatērētājiem, viņiem ir nepieciešami jaunākie, modernākie profesionālie risinājumi. 

Jaunais apakšzīmols GROHE Professional ir īpaši veltīts tieši viņiem un atbilst mūsdienu sanitārtehnikas ekspertu vajadzībām visā pasaulē. Kādas ir GROHE Professional priekšrocības?

Pro Launch

Uzstādītāju ikdienas atbalstītājs

Mēs zinām, ka uzstādītāju ikdiena var būt patiešām saspringta. Daudz dažādu uzdevumu, maz laika un maz palīdzīgu roku. Tāpēc viņiem ir nepieciešami partneri, uz kuriem viņi var paļauties. Jaunais apakšzīmols GROHE Professional piedāvā uzstādītāju vajadzībām pielāgotus risinājumus, kuru mērķis ir tikai viens: vienkāršot ikdienas darbu.

Discover more

Mūsu pakalpojumu piedāvājums

Mēs pastāvīgi pārskatām savus procesus, koncentrējoties uz to, kā mēs varam palīdzēt jums kā uzstādītājiem. Ar GROHE+, jauno sertificēto uzstādītāju programmu, esam radījuši perfekti piemērotu risinājumu, kas ļauj jums būt soli priekšā konkurentiem.

Profesionāla iedvesma par GROHE X

Rainshower-SmartActive-310

How To ...

... ir mūsu mācību un izglītojošais formāts. Tā sniedz gan profesionālu, gan praktisku informāciju par to, kā uzstādīt jaunākos produktus un pastāvīgi paplašināt savas prasmes.

Discover more

Pielāgotus produktus katrai telpai

Paplašiniet savas zināšanas

Jums nepieciešama papildu informācija par mūsu produktiem un pakalpojumiem vai vēlaties kļūt par GROHE profesionāli?