GROHE Professional

Uus alambränd GROHE Professional on mõeldud vastuseks sanitaartehnika maailma ekspertide tänapäevastele vajadustele: hulgimüüjad, paigaldajad, müügisaalid ja projektiarendajad on GROHE jõupingutuste keskmes ja vajavad oma lõpptarbijatele uue vannitoa või köögi loomisel uusimaid professionaalseid lahendusi. 

Uus alambränd GROHE Professional on spetsiaalselt neile pühendatud ja vastab tänapäeval kogu maailmas tegutsevate sanitaartehniliste ekspertide vajadustele. Millised on GROHE Professionali eelised?

Pro Launch

Paigaldajate igapäevane toetaja

Me teame, et paigaldajate igapäevaelu võib olla väga kiire. Palju erinevaid ülesandeid, vähe aega ja vähe abikäsi. Seega vajavad nad partnereid, keda nad saavad usaldada. Uus alambränd GROHE Professional pakub paigaldajate vajadustele kohandatud lahendusi, millel on vaid üks eesmärk: lihtsustada teie igapäevast tööd.

Discover more

Meie teenuste pakkumine

Me mõtleme pidevalt ümber oma protsessid, keskendudes sellele, kuidas saame teid kui paigaldajaid aidata. Uue sertifitseeritud paigaldaja programmi GROHE+ abil oleme loonud ideaalselt sobiva lahenduse, mis hoiab teid konkurentidest sammu võrra ees.

Professionaalne inspiratsioon GROHE X kohta

Rainshower-SmartActive-310

How To ...

... on meie õppe- ja kasvatusformaat. See annab teile nii professionaalset kui ka praktilist teavet selle kohta, kuidas paigaldada uusimaid tooteid ja laiendada pidevalt oma oskusi.

Discover more

Igasse ruumi sobivad tooted

Laiendage oma teadmisi

Vajate lisateavet meie toodete ja teenuste kohta või olete huvitatud GROHE spetsialistiks saamisest?